Світовий футбол 13 Травня, 19:09 447
Забарний вийшов у старті, проте не врятував «Борнмут» від фіаско, Мудрик втратив довіру Лемпарда – результати АПЛ | 19-27
Відбулись поєдинки 36-го турі АПЛ.

АПЛ. 36-й тур, 13 травня

Астон Вілла – Тоттенгем – 2:1

• Голи: Ремзі, 8, Дуглас Луїс, 72 – Кейн, 90

Крістал Пелас – Борнмут – 2:0

• Голи: Езе, 39, 58

Український захисник Ілля Забарний вперше вийшов на матч чемпіонату Англії зі стартових хвилин. Борнмут мав шанс обігнати Крістал Пелес у турнірній таблиці, проте вже в першому таймі Езе засмутив команду українця.

По перерві «орли» продовжили насідати на ворота Нето, а на 59-й хвилині Езе відзначився дублем. «Вишням» не вдалось відквитати бодай один гол, тому фінальний свисток зафіксував остаточний рахунок 2:0. До слова, Забарний провів на полі повний поєдинок. Його клуб продовжує утримувати 14 сходинку з 39 очками, Кріста Пелес йде на 12 місці (43 очки).

Манчестер Юнайтед – Вулвергемптон – 2:0

• Голи: Марсьяль, 32, Гарначо, 90+5

Саутгемптон – Фулгем – 0:2

• Голи: Карлос Вінісіус, 48, Митрович, 72

Челсі – Ноттінгем Форест – 2:2

• Голи: Стерлінг, 51, 58 – Авонійї, 13, 62

У попередніх турах підопічні Френка Лемпарда гарантували собі збереження прописки в АПЛ. Сподіватись на більше – марно. Челсі втратив навіть математичні шанси на місце в зоні єврокубків.

Натомість у Ноттінгема є цілком реальна мрія «вижити» у вищому дивізіоні Англії, тож «спритним деревам» доводиться боротися за кожний пункт. Михайло Мудрик не потрапив у стартовий склад «аристократів» й так і не вийшов на поле.

Перший тайм видався невдалим для господарів поля. На 13-й хвилині Авоньї відкрив рахунок, скориставшись першою ж найліпшою нагодою. Челсі при тотальній перевазі у володінні м'ячем (73%) спромігся завдати лише один удар по воротах. Жоау Феліш втратив найкращу нагоду зрівняти. Замкнув головою класну передачу в штрафний – Навас відзначився блискучим сейвом.

По перерві підопічні Лемпарда презентували гостям заготовлений у роздягальні сюрприз. Стерлінг за 7 хвилин оформив дубль, перевернувши хід гри. Тепер відігруватись довелося Ноттінгему. Тайво Авоньї врятував свою команду від поразки – 2:2.

Челсі залишається на 11 позиції. «Лісники» йдуть 16-ми, відірвавшись від зони вильоту на 3 бали.