Що говорили гравці «Чорноморця» після перемоги над «Динамо»

Динамо Київ 14 Травня, 10:17 550
Що говорили гравці «Чорноморця» після перемоги над «Динамо» | 19-27
Одеський «Чорноморець» у суботу здобув яскраву перемогу у матчі з київським «Динамо».

Півзахисник одеського «Чорноморця» Олександр Демченко забив два голи у виїзному поєдинку із київським «Динамо». Саме його точні удари дозволили «морякам» здобути несподівану перемогу над киянами українського футболу у 26-му турі Української Прем’єр-ліги з рахунком 3:2.

Григорчук нас так налаштував на поєдинок із киянами, що ми повірили у перемогу над Динамо. Найголовніше, сказав наш наставник, щоб ми у своїй душі, своїй голові повірили у можливу перемогу.

Після рахунку 2:0, який вже був на 11 хвилині, ми й надалі хотіли йти в атаку, адже розуміли, що не можна зупинятися, тим більше із суперником такого калібру. На початку другого тайму ми дали слабину, і нас одразу покарали за це. Рівень майстерності футболістів Динамо досить високий. Не все у нас виходило у другому таймі, але тим цінніша наша перемога.

Півзахисник одеського «Чорноморця» Орест Кузик прокоментував виїзну перемогу його команди над київським «Динамо».

Не можу назвати цю зустріч найкращою у сезоні. Ми мали гарну гру і з Шахтарем (2:2). За результатом, так, ми дуже задоволені. Хоча на початку другого тайму ми трохи розслабилися, навіть не знаю, що це було. Здорово, що ми перемогли, це найголовніше для нас зараз.

Наш головний тренер ще до стартового свистка попереджав нас про те, що за будь-якого рахунку нам потрібно було грати так, як ми граємо завжди.

Після відпочинку ми також сконцентрованими вийшли на гру. Але перший гол Динамо нас надломив. Ванат один м’яч відіграв, а ще за дві хвилини Буяльський рахунок зрівняв. Але я радий, що ми додали та вирвали перемогу. Це надало нашій команді впевненості.

Турнірна таблиця трохи тисне на нас. Але попереду ще чотири тури, і ми не знаємо, що відбуватиметься далі. Ми граємо від матчу до матчу, а після 30 туру подивимося в таблицю.

Гравець «Чорноморця» Ілля Путря:

Не знаю, чому ми пропустили два швидких голи в другому таймі. В перерві домовлялися, що на початку тайму гратимемо так само уважно, як і на початку першого, але щось пішло не так. Проте ми зібралися і продовжили грати у свій футбол. Демченко забив дуже важливий гол. Вважаю, ми заслужено перемогли. Ми показали характер, виграли у такого заслуженого суперника, як «Динамо». Кияни у день народження клубу напевно виходили на цю гру з подвійною мотивацією.