Миколенко ризикує пропустити кінцівку сезону в АПЛ – спортивний лікар виніс вердикт пошкодженню українця

Світовий футбол 14 Травня, 17:44 358
Миколенко ризикує пропустити кінцівку сезону в АПЛ – спортивний лікар виніс вердикт пошкодженню українця   | 19-27
Колишній лікар Руха Дмитро Бабелюк висловився щодо пошкодження Віталія Миколенка перед матчем 36-го туру АПЛ проти Манчестер Сіті.

Евертон повідомив, що Миколенко не потрапив до заявки через невелике розтягнення стегна, якого зазнав на вчорашньому тренуванні. Дмитро Бабелюк спробував розібратись, чим це загрожує Віталію.

Зазначається, що Миколенко за нормальних умов отримав би 3-4 тижні відпочинку, проте Евертон бореться за виживання, тому буде використовувати гравців на максимум. Стан гравця буде перевірятись щоденно, а тренування будуть підлаштовуватись під українця. Не виключено, що Віталій зможе зіграти в одному з наступних поєдинків.

Миколенко пропускає матч Евертона через травму

За офіційними повідомленнями клубу у Віталія діагностовано minor thigh strain, тобто незначне ушкодження мʼязів передньої поверхні стегна.

Мова йде про чотирьохголовий мʼяз стегна, адже на позначення інших ділянок використовують терміни типу «hamstring» для задньої поверхні стегна чи «adductor» для привідних мʼязів.

Поки незрозуміло наскільки складною є травма. За умов середини сезону та спокійного календаря Віталію точно б дали спокійно залікувати навіть незначне ушкодження і виділили б на це 3-4 тижні.

Натомість у випадку боротьби за виживання і обмеженої кількості ігор, такі травми будуть менеджитися поступово. Стан гравця буде перевірятися щоденно, тренування будуть модифікуватися. Можливі, навіть, варіанти участі лише у передігровому тренуванні з подальшою участю в грі.

У таких випадках великий акцент робиться на відновлення, роботу з мʼякими тканинами, терапією у воді з різною температурою, кріокомпресією та легкими навантаженнями в залі, - відзначає Бабелюк.

Додамо, що Евертон на момент початку гри з Манчестер Сіті посідає 17 місце з 32 очками, розташувавшись поруч з зоною вильоту. «Ірискам» ще належить зіграти з Борнмутом та Вулверхемптона до кінця першості.