«Полісся» вперше в історії вийшло в УПЛ, розгромивши «Кремінь»

Футбол України 14 Травня, 19:07 699
«Полісся» вперше в історії вийшло в УПЛ, розгромивши «Кремінь» | 19-27
«Полісся» завдяки перемозі над «Кременем» достроково гарантувало собі місце в УПЛ.

Перша ліга. Чемпіонська група. Тур 6

Полісся – Кремінь – 5:0

• Голи: Грицук, 6 (п), Янаков, 22, Будківський, 44, Козак, 48, Микитюк, 84

Напередодні Оболонь вже забезпечила собі путівку в українську Премʼєр-лігу, мінімально здолавши тернопільську Ниву (2:1). Це ж саме хотіло зробити й Полісся на очах своїх уболівальників.

Вже на 2-й хвилині голкіпер Кременя збив Кушніренка у власному штрафному. Арбітр призначив пенальті, який реалізував Грицук. Невдовзі господарі заробили небезпечний штрафний. Янаков розкішним ударом подвоїв перевагу своєї команди. Під завісу тайму Будківський зробив рахунок розгромним.

По перерві Козак скористався хаосом у карному майданчика суперника та пробив – мʼяч з рикошетом від поперечини залетів у ворота. Оксененко парирував удар Микитюка, який одразу після цього першим опинився на добиванні та з другої спроби таки влучив у ціль.

Полісся гарантувало собі вихід в УПЛ та повернулося на перше місце в чемпіонській групі Першої ліги з 28 очками. Житомирський клуб раніше ще ніколи не грав у найсильнішому дивізіоні України.