Світовий футбол 14 Травня, 20:29 411
«Атлетіко» сенсаційно поступився найгіршій команді Ла Ліги і втратив шанс обійти «Реал» | 19-27

Вальядолід – Севілья – початок о 19:30

Валенсія здобула виїзну перемогу над Сельтою. Господарі вже на 8-й хвилині відкрили рахунок внаслідок прориву Лопеса правим флангом з передачею у центр штрафного, звідки пробив Клюйверт. Сеферовіч на 60-й зрівняв, замкнувши простріл від Бельтрана, однак на 88-й Марі забив вирішальний гол – Альберто завдав удару головою у ближню дев'ятку. 1:2!

Завдяки цьому успіху «кажани» відірвались від зони вильоту на три очки. Галісійці випереджають Валенсію на два залікових бали.

Відвертий аутсайдер Прімери – Ельче – несподівано прибив Атлетіко на своєму полі. Валенсійцям для гучної сенсації вистачило єдиного гола, забитого Фіделем на останніх хвилинах першого тайму. Зрештою, господарі не дуже то й давали супернику грати, повністю знекровивши атакувальні потуги мадридців.

Питання лише в тому, де «зелено-смугасті» були раніше? Команда втратила будь-які шанси на збереження прописки в еліті і наступний сезон проведе в Сегунді. Натомість Атлетіко не зміг обійти Реал у турнірній таблиці і залишається третім.