Світовий футбол 14 Травня, 20:44 409
«РБ Лейпциг» у доданий час влаштував божевільний камбек з «Вердером» і обійшов «Уніон» у боротьбі за Лігу чемпіонів | 19-27
У неділю 32-й тур чемпіонату Німеччини закривали два матчі

Німеччина, Бундесліга, 32-й тур

Штутгарт – Байєр – 1:1

Голи: Гірассі, 57 (п.) – Паласіос, 70 (п.)

РБ Лейпциг – Вердер – 2:1

Голи: Орбан, 87, Собослай, 90+6 – Біттенкур, 70У першому матчі дня Штутгарт приймав Байєр. Команди підійшли до протистояння з різними, але не менш важливими завданнями: шваби відчайдушно боряться за збереження прописки в еліті, в той час як «фармацевти» хочуть застрибнути в останній єврокубковий вагон і зачепитись за Лігу конференцій.

Обидві команди продемонстрували позамежний настрій, що вилилось у результат: колективи по перерві обмінялись пенальті, розписавши мирову. Як наслідок, Штутгарт передостанній, але зберігає шанси не вилетіти, Байєр зрівнявся за очками з Вольфсбургом, який йде шостим. Головна боротьба – попереду.

Справжнє божевілля влаштували РБ Лейпциг і Вердер. Господарям у боротьбі за потрапляння у Лігу чемпіонів кров з носа необхідна була перемога, зважаючи на два заключних матчі з надмотивованими суперниками (проти Баварії, яка мчить за Салатницею, і Шальке, що бореться за виживання). Нічия чи перемога дарувала Вердеру спокій – бременці у випадку непрограшу гарантували собі місце у наступному сезоні Бундесліги.

Перший тайм минув без голів, а в середині другої сорокап'ятихвилинки гості вийшли вперед і зосередились на обороні. Все йшло до фіаско «биків», аж поки Орбан за три хвилини до завершення матчу таки не пробив, здавалось, титанового Іржі Павленку. Господарі, немов заведені, кинулись дотискати суперника і спромоглись забити вдруге: Собослай з передачі Нкунку (який асистував і під час першого гола) приніс РБ Лейпциг перемогу і третю сходинку турнірної таблиці.