Світовий футбол 15 Травня, 09:02 463
Арбітр невчасним свиcтком вкрав шедевр і може призвести до вильоту екс-команди Луніна – відео мегаскандалу | 19-27
В Іспанії трапився великий інформаційний вибух через суддівство Мігеля Анхеля Ортіса у матчі «Вальядолід» – «Севілья».

Колишній клуб Андрія Луніна зазнав розгромної поразки 0:3, хоча міг піти переможцем на перерву.

Ортіс додав до першого тайму 4 хвилини, які розтягнулися на всі 5. На останніх секундах стався шедевр – удар Мончу заблокував захисник, але Ескудеро зі ще більшої відстані «прошив» кіпера Севільї. Втім, суддя дав свисток якраз під час польоту м'яча і гол не зарахував.

Гравці та тренерський штаб Вальядоліда оточили Ортіса, який почав роздавати картки різного кольору. По перерві господарі розвалились, пропустивши 3 м'ячі. Рішення Ортіса може дуже дорого обійтись Вальядоліду, адже відрив від зони вильоту складає всього одне очко.