Блогер назвав сильні та слабкі сторони Буяльського

Динамо Київ 15 Травня, 17:57 461
Блогер назвав сильні та слабкі сторони Буяльського | 19-27
Блогер Михайло Смоловий продовжив розбирати гру київського Динамо з одеським Чорноморцем. Про сильні та слабкі сторони лідера Динамо Віталія Буяльського та рівень його впливу на командні дії.

Динамо поступилося Чорноморцю з рахунком 2:3 у день свого 96-ліття. Вболівальники киян очевидно залишилися незадоволені грою команду. Дехто висловлював претензії саме до одного з лідерів команди Віталія Буяльського. Як вихованець Динамо впливає на гру своєї команди пояснив блогер Михайло Смоловий у власному телеграм-каналі.

«Віталієві, щоб сяяти потрібна одна умова. Тому його можна називати обмеженим в деяких сенсах гравцем. Він дійсно лімітований.

Цією необхідною умовою є здатність Динамо підіймати м’яч до фінальної третини, бо Віталій оперує в останніх 30 метрах поля. Чому останні 30 метрів? Буяльський - НЕ «працівник фізичної культури та спорту», він поступається в дистанційній швидкості Кабаєвим та Бенітам. Це факт. Але мозок Віталія у моменті тут і зараз працює швидше, ніж у згаданих категорій легкоатлетів».

З цієї тези Михайло виводить дві відповіді на численні запитання вболівальників Динамо:

  • Чому Буяльського мало бачимо в Єврокубках, бо Динамо боїться перейти центр поля без втрати.
  • Чи чому гра бий-біжи не підходить Віталію так, як гра з позиції сили (проти Чорноморця, наприклад).

Смоловий закликає не сприймати надто буквально фразу «закрити Буяльського».

«Закрити Буяльського» - це не приставити до нього опікуна. Це створити на полі такі умови, що Віталій не може продемонструвати свої найкращі якості»

Блогер запевняє, що Ворскла Віктора Скрипника зробила набагато більше за Чорноморець Романа Григорчука, щоб обмежити Віталія. Полтавці тиснули на задню лінію киян, біло-сині мали доволі посередній рівень володіння м'ячем, звідси й проблеми Динамо з атакою штрафного майданчику.

Михайло наводить статистичні показники Буяльського у грі з Чорноморцем.

  • 7 глибоких передач з 18 командних
  • 10 спроб входження до штрафного з 39 командних
  • 9 дотиків до м’яча в штрафному з 39
  • 4 створені шанси на 0.73 хА
  • передасист у власному ж голі
«Чи створили б кияни цей тиск, який конвертували у моменти без Буяльського? Очевидно, що ні. Просто порівняйте де та як приймає та оперує Віталій, а де «працівники фізичної культури та спорту». За умов низького блоку та високої насиченості тілами штрафного майданчику він майже завжди відкритий та готовий», - написав блогер у власному телеграм-каналі.

Смоловий стверджує, що в грі з Динамо команда Григорчука радше відскочила, як самі кияни відскочили у грі з Ворсклою.

Буяльський провів 35 матчів за біло-синіх у всіх турнірах цього сезону, в яких забив 13 голів та віддав вісім асистів.