Динамо Київ 15 Травня, 21:45 942
Вацко - гравцям «Динамо»: «Совість є? Чи ви змирились, що ви тепер четверта команда України?» | 19-27
Журналіст і коментатор Віктор Вацко у програмі «Вацко on air» прокоментував гру «Динамо» в матчі з «Чорноморцем».
«Хочу сказати ще про один момент в контексті матчу «Динамо» - «Чорноморець». У день матчу «Динамо» святкувало день народження, 96-у річницю з дня заснування клубу. В мене в людини, яка росла на успіхах «Динамо» та полюбила футбол насамперед через успіхи «Динамо» в середині 80-х, в мене є питання до хлопців, які вийшли на поле в день народження клубу в біло-синій формі легендарного українського клубу.

Хлопці, як у вас, все нормально? Зарплату платять вчасно? Все добре? Вистачає на поїсти в нормальних ресторанах, на брендований одяг, на машини? Вам, не соромно? В такий день, зіграти ось так. Ви в футбол грали з 27-ї хвилини першого тайму і 15 перших хвилин другого тайму, максимум у футбол грали 30 хвилин із 90-та. Ви з 69-ї хвилини програєте і що ви на полі показуєте? Ви біжите, б’єтесь, забиваєте, вбиваєтесь? І це в такий день. Ви ж динамівці, переважна більшість із вас вихованці. Чому пристрасть, бажання, старання, емоція, здатність перебороти себе коли важко, із вас демонструють тільки одиниці на футбольному полі?

Совість є? Чи ви змирились, що ви тепер четверта команда України? Що саме ваше «Динамо» - це четверта команда найслабшого за рівнем із чемпіонатів України за останні 25 років. Є у вас гордість, повага до історії, традицій, бренду клубу кольори якого ви зараз захищаєте, динамівці?».