Світовий футбол 16 Травня, 23:52 4010
«Інтер» вперше за 13 років вийшов у фінал Ліги Чемпіонів: команда Індзагі розібралася з «Міланом» | 19-27
«Інтер» впорався з «Міланом» і у другому півфінальному матчі Ліги чемпіонів.

Ліга чемпіонів. Півфінал

Інтер – Мілан – 1:0 (перший матч – 2:0)

Гол: Мартінес, 74

У першій грі Інтеру вдалося перемогти завдяки голам Джеко та Мхітаряна, що відзначилися уже до 11-ї хвилини.

Старт матчу-відповіді видався далеко не настільки результативним, але Мілан все ж мав шанс на швидкий гол. Арбітр не побачив фол проти Барелли, і доки частина «нерадзуррі» протестувала, Тоналі увірвався до штрафного та викотив бездоганну передачу на 11 метрів, однак Онана впорався з ударом Діаса, якому узагалі ніхто не заважав.

Інтер відповів непоганим моментом у середині тайму, але Мхітарян вкрай невдало пробив з лінію штрафного майданчика. Генріх, до слова, не зміг дограти першу половину через травму – замість нього вийшов Брозовіч. Незадовго до цієї вимушеної заміни суперники обмінялися дуже гострими нагодами. Леау, який лише нещодавно відновився після травми, пробивав з кута воротарського майданчика – поряд зі стійкою. За хвилю у протилежних воротах Меньян якимось дивом відреагував на удар Джеко головою.

А от після перерви Інтеру вдалося цілком нейтралізувати атаку Мілана. Підопічні Індзагі спокійно контролювали гру, дозволивши Мілану завдати лише одного удару за весь другий тайм. На 66-й з лавки вийшов Ромелу Лукаку і менш ніж за 10 хвилин на пару з Лаутаро Мартінесом організував гол. Бельгієць зібрав на собі кількох захисників у штрафному і віддав у вільну зону на капітана – аргентинець холоднокровно поховав інтригу. Інтер виграв четверте поспіль міланське дербі та вперше з 2010 року пробився до фіналу ЛЧ. Тоді міланці здолали Баварію 2:0.

Загалом італійський клуб зіграє у вирішальному матчі Ліги чемпіонів уперше з 2017-го, коли Ювентус поступився Реалу (1:4). Мадридці, нагадаємо, претендують на фіналі і цього разу. Їхній перший півфінальний поєдинок про Манчестер Сіті завершився нічиєю 1:1. Другий матч в Англії розпочнеться вже сьогодні, 17 травня, о 22:00.