5 клубів АПЛ готують 300-мільйонний позов на «Евертон» – відома причина

Світовий футбол 17 Травня, 17:13 166
5 клубів АПЛ готують 300-мільйонний позов на «Евертон» – відома причина | 19-27
Конкуренти «Евертона» обурені порушенням фінансового фейр-плей.

«Іриски» можуть зіткнутися з судовим позовом у розмірі 300 мільйонів фунтів стерлінгів від суперників, якщо уникнуть вильоту з англійської Прем'єр-ліги цього сезону.

Як повідомляє Mirror, в березні команду Миколенка звинуватили в порушенні фінансового фейр-плей. За останні три роки клуб зазнав приголомшливих збитків у 372 мільйони фунтів стерлінгів, що перевищує ліміт у 105 мільйонів фунтів стерлінгів. Евертон заперечує будь-які правопорушення і обіцяє «рішуче оскаржити» звинувачення, яке може призвести до вирахування очок, якщо буде доведено їхню провину. Але це покарання – не єдиний можливий результат, оскільки Саутгемптон, Лестер, Лідс, Ноттінгем Форест і Бернлі також прагнуть отримати компенсацію. Суперники вважають, що недотримання «ірисками» фінансового фейр-плей завадило чесній боротьбі протягом сезону.

П’ять розгніваних клубів подали заявку на прискорення дисциплінарного слухання щодо Евертона, щоб будь-яке призначене покарання було застосовано до кінця поточного сезону. Джерело зазначає, що позов на 300 мільйонів подадуть команди, які вилетять разом з Саутгемптоном. Вони вважають, що матимуть право на відшкодування у розмірі 100 мільйонів фунтів стерлінгів кожен, що є приблизним доходом англійської Прем'єр-ліги за один сезон.

Наразі команда Шона Дайча посідає 17 сходинку у турнірній таблиці АПЛ. «Іриски» випереджають зону вильоту всього на один бал.