Світовий футбол 17 Травня, 20:43 5942
«Аль-Айн» Реброва громить суперника у півфіналі Кубка ліги ОАЕ. Ярмоленко знову забиває | 19-27
Команда Сергія Реброва зуміла здобути впевнену перемогу над «Аль-Наср» у першому матчі півфіналу Кубка ліги ОАЕ.

Кубок ліги ОАЕ, півфінал (перший матч).

Аль-Айн - Аль-Наср 4:1

• Гол: Ярмоленко 59' (пенальті), Паласіос 69', Рахім 77', 90+4 - Таарабт 90+2'.

У першому таймі Аль-Айн помітно переважав противника, але не зумів відзначитись. Друга половина зустрічі відбулась вже результативно. Відкрив рахунок Андрій Ярмоленко з пенальті.

Буквально через 10 хвилин забив Паласіос. Тоді вже команда Сергія Станіславовича відчула впевненість і забила ще один - відзначився Рахімі. Одну із контратак Аль-Айн таки не зумів втримати і пропустив м'яч.

Вже практично на останній хвилині додаткового часу колектив Реброва забив четвертий гол. Результативний постріл знову на свій рахунок записав Рахімі.