«У роботу Луческу я б не втручався»: скандальний президент зробив заяву щодо головного тренера «Динамо»

Динамо Київ 18 Травня, 13:00 869
«У роботу Луческу я б не втручався»: скандальний президент зробив заяву щодо головного тренера «Динамо» | 19-27
Одіозний президент румунського ФКСБ Джіджі Бекалі висловився про тренерів, яких вважає одними з найкращих і яким би довірив роботу у своїй команді.

Відомий своєю участю у прийнятті тактичних рішень у ФКСБ, Джіджі Бекалі розкрив імена трьох тренерів, у справи яких він не втручався б. Двоє з них, Космін Олерою та Георге Ходжі, раніше тренували Стяуа (колишня назва ФКСБ), та Мірча Луческу.

«Те, що робить Хаджі – це щось із галузі фантастики. Він бере гравців і робить із них футболістів. Я не знаю, як це робить. Луческу, Олерою та Хаджі – це три тренери, які гарантують вам, що ви виграєте титул у Румунії.

Я не втручався б у їхню роботу», – цитує Бекалі видання Fanatik.ro.

Нагадаємо, що навесні минулого року київське Динамо мало провести товариський поєдинок проти ФКСБ. Проте кияни скасували зустріч через скандальні висловлювання Бекалі про «Азов», який бізнесмен назвав «нацистським».

Також сканадальний президент румунського клубу відомий своїми неоднозначними заявами щодо жіночого футболу, коронавірусу або людей з нетрадиційною сексуальною орієнтацією.

На даний момент ФКСБ посідає друге місце у турнірній таблиці вищого дивізіону Румунії групи «Чемпіонська», маючи у своєму активі 46 очок. Лідирує у чемпіонаті Фарул (47 балів).