Кополовець – про УПЛ: «Якщо якийсь гранд не забиває, то на допомогу приходять судді»

Футбол України 18 Травня, 14:29 130
Кополовець – про УПЛ: «Якщо якийсь гранд не забиває, то на допомогу приходять судді» | 19-27
Колишній директор «Миная» Михайло Кополовець поділився думками щодо сьогоднішнього рівня УПЛ.

– Погоджуєшся, що цей чемпіонат України – найслабший як мінімум за останні 25 років?

– Однозначно, є об’єктивні причини. Зрозуміло – війна. Але, думаю, наш футбол зупинився й до війни, він вже деградував. Я вже багато разів в інтерв’ю говорив, що цьому футболу потрібні реформи. Наприкінці сезону постійно суддівські скандали, незараховані голи й так далі.

«Минай» забиває «Шахтарю» – гол не зараховується. Розумію, що «Шахтар» не завжди може вигравати матчі. «Барселона» також не завжди виграє, «Реал» теж. Ну але вони грають внічию або програють. А тут якщо якийсь топовий гранд не забиває, то їм на допомогу приходять судді – тому і чемпіонат нецікавий. Тому що люди розуміють… Ну як він може бути цікавий?

Розумієте, результати матчів спотворюються. Цей чемпіонат слабенький. Навіть дивлюся по футболістах. Ті, що зараз грають, в тому чемпіонаті, який був у нас, навіть не були б в команді УПЛ. Багато таких.

– Дійсно, на фінішній прямій і «Шахтар», і «Дніпро-1» замазані в скандалах. Як думаєш, хто більше зашкварюється?

– Команди грають в такий футбол, який їм пропонує асоціація. Якщо це їх влаштовує… Спочатку «Шахтар», а потім «Дніпро-1» приймає правила гри та таке ж чудить. Як виграти цей чемпіонат, якщо такі голи не забивають? І «Дніпро-1» починає те саме чудити, от і все. Все дуже просто, – сказав Кополовець.