Світовий футбол 20 Травня, 18:19 433
«Кремонезе» у більшості розгромно поступився «Болоньї» і фактично оформив виліт у Серію В | 19-27
​У суботу у 36-му турі чемпіонату Італії відбулось декілька матів.

Італія, Серія А, 36-й тур

Кремонезе – Болонья – 1:5

• Голи: Арнаутовіч, 14, Фергюсон, 27, Пош, 45+1, Орсоліні, 63, Сансоне, 81

Вилучення: Орсоліні, 73 (Болонья, друга жовта картка)

У першому матчі дня Кремонезе приймав Болонью. Господарі продовжували вести відчайдушну боротьбу за виживання, тож «червоно-сині», які вже вирішили всі завдання у поточному сезоні, видавались хорошим суперником, аби поповнити очкову базу. Однак, не так сталось, як гадалось: підопічні Тьягу Мотти буквало розчавили суперника, забивши три сухі голи ще у першому таймі.

По перерві ще один м'яч поставив масну крапку на шансах Кремонезе зачепитись за збереження прописки. До слова, з 73-ї хвилини господарі грали у більшості – за підніжку Орсоліні отримав другу жовту. Чисельна більшість вже у доданий час дозволила «тиграм» забити гол престижу, однак до цього вони пропустили уп'яте.

Команда з 24-ма пунктами за два тури до фінішу йде передостанньою. До рятівної сімнадцятої сходинки 6 пуктів, але навряд чи Верона і Спеція (головні конкуренти на пониження у класі) в останніх трьох поєдинках не наберуть бодай один бал.