«Шахтар» розбив «Динамо» у жіночому Класичному

Динамо Київ 21 Травня, 18:36 618
«Шахтар» розбив «Динамо» у жіночому Класичному | 19-27
​Гравчині донецького «Шахтаря» здобули впевнену перемогу над «Динамо» у жіночій версії Класичного в рамках чемпіонату України.

Донеччанки відкрили рахунок вже на шостій хвилині, а ще до перерви на табло вже було 3:0 на користь гостей. Після перерви «Шахтар» відправив у ворота суперниць ще два м'ячі. Варто відзначити, що вже з шостої хвилини столичний колектив грав в меншості: Головко рукою у власному штрафному перервала удар, заробила вилучення та пенальті на свої ворота.

Це був матч передостаннього туру жіночого чемпіонату України. «Шахтар» вже точно фінішує третім. Для киянок це третя поразка у чотирьох останніх поєдинках. Наразі «біло-сині» посідають дев'ятий рядок, але існує вірогідність завершити сезон десятими.