Світовий футбол 21 Травня, 21:10 410
«Боруссія» Д у більшості розбила «Аугсбург» і обійшла «Баварію» на вершині Бундесліги – до Салатниці залишився один крок | 19-27
У неділю 33-й тур чемпіонату Німеччини закривали три матчі.

Німеччина, Бундесліга, 33-й тур

Аугсбург – Боруссія Д – 0:3

• Голи: Аллє, 59, 84, Брандт, 90+4
  • Вилучення: Удохай, 39 (Аугсбург, червона картка)

Аугсбург, який поки не гарантував собі місця в еліті на наступний сезон, приймав Боруссію Д. Господарям достатньо було нічиєї, аби видихнути і не переносити все на останній тур. Однак, суперник занадто був принциповий – після осічки Баварії перемога виводила б «джмелів» на чисту першу сходинку.

Підопічні Едіна Терзіча бомбардували ворота Томаша Коубека весь перший тайм (17 ударів проти 1 від «фугерів»), але змогли добитись лише чисельної переваги – за 6 хвилин до перерви Удохай отримав вилучення за те, що перервав вихід Малена сам на сам.

Після відпочинку картина не змінилась – господарі тримались, а гостям відверто не щастило, аж поки Аллє не пробив з гострого кута з незручної позиції. Допомогла стійка – 1:0. Аугсбург міг відігратись вже у наступній атаці, але Кобель зреагував на, здавалось, фатальний постріл Кардони. За 5 хвилин до завершення матчу Аллє зняв всі питання щодо переможця, вдало зігравши на добиванні. Вже у доданий час Брандт поставив масну крапку у поєдинку.