«Наполі» у божевільному матчі познущався з «Інтера»

«Наполі» у божевільному матчі познущався з «Інтера» | 19-27
Наполі здолав Інтер в рамках 36-го туру чемпіонату Італії.

Серія А, 36-й тур

Наполі - Інтер 3:1

• Голи: Андре Замбо-Ангісса 67', Ді Лоренцо 85', Гаетано 90+4 - Лукаку 82'

Наполі ще кілька турів тому відсвяткував перше чемпіонство за 33 роки. Крім того, Спаллеті встиг порадіти ще й за досягнення російського Зеніта. Тому матч мав принципове значення лише для Інтера, який бореться за місце в зоні Ліги чемпіонів.

«Партенопейцям» попри помітну перевагу на полі не надто вдавалося наблизитись до воріт Інтера. Замбо-Ангісса кілька разів небезпечно пристрілювався здалеку, але бажаного так і не досяг. Ще один небезпечний удар Осімхена потягнув Онана. Перед свистком на перерву Роберто Гальярдіні залишив свою команду в меншості.

В другій половині команда зашквареного Спаллетті все ж дотиснула автобус «нерадзуррі». Той-таки Замбо-Ангісса дивовижним пострілом з розвороту прошив ворота Онана.

Завіса матчу видалась божевільною. Лукаку відновив паритет на 82-й хвилині. Але незабаром Ді Лоренцо відповів дальнім ударом – гол+асист в активі капітана. На останній хвилині компенсованого часу Гаетано з кіпером удвох вибігли на одного оборонця Інтера та познущались з Онана – 3:1.

Отже, Наполі (86 балів) взяв реванш в Інтера (66 очок) за поразку в першому колі (0:1). Лаціо (65 пунктів) дихає «нерадзуррі» в спину, маючи ще матч у запасі.