Футбол України 22 Травня, 19:27 351
«Полісся» не змогло дотиснути «Оболонь» і стати чемпіоном Першої ліги – інтрига живе до останнього туру | 19-27
«Оболонь» та «Полісся» між собою визначали найсильнішу команду Першої ліги.

Перша ліга, Чемпіонська група, 7-й тур

Оболонь – Полісся – 1:1

Голи: Прокопенко, 53 – Кушніренко, 17

Команди вже гарантували собі прямий вихід до еліти, але питання чемпіона залишалось відкритим. За 2 тури до фінішу Полісся мало одне очко переваги.

Місяць тому Оболонь змогла мінімально виграти на полі житомирян. «Пивовари» знову потужніше почали матч, проте реалізувати свої моменти не вдалося. Натомість Полісся використало стандарт. На 17-й хвилині Кушніренко замкнув подачу з кутового, а рикошет від Суханова не залишив шансів кіперу.

Оболонь могла відігратися перед свистком на перерву. Кудрик невдало покинув власні володіння і подарував м'яч Суханову, який поцілив точно у сітку. Втім, відеоасистент порадив Ярославу Козику скасувати гол через гру рукою у Суханова під час розвитку атаки. Господарі таки досягли свого на старті другої половини. Чернов виконав якісну подачу з лівого флангу, на яку встиг Прокопенко – 1:1.

Нічия більше влаштовувала Полісся, але саме воно мало головний шанс вирвати 3 очки. Шастал головою влучив у поперечку. Житомиряни зберегли очко переваги перед останнім туром, де прийматимуть ЛНЗ, а Оболонь зіграє на полі Карпат.