Світовий футбол 22 Травня, 21:51 425
«Рома» врятувала нічию з «Салернітаною», але втратила шанс піднятися у зону єврокубків | 19-27
«Рома» приймала «Салернітану» в рамках 36-го туру чемпіонату Італії.

Серія А. Тур 36

Рома – Салернітана – 2:2

Голи: Ель-Шаараві, 48, Матіч, 83 – Кандрева, 12, Діа, 54

Минулого тижня Рома розписала нічию з Байєром та вийшла у фінал Ліги Європи, адже у першому півфінальному матчі перемогла з рахунком 1:0. А ось у Серії А підопічні Моурінью опинилися на 7 місці. Перемога дозволила б їм піднятися у зону ЛК. Натомість Салернітана – 15-та.

У першому таймі розмочити рахунок вдалося гостям. Кулібалі з центру поля запустив мʼяч у штрафний майданчик суперника, де Кандрева в один дотик поцілив у девʼятку. Ібаньєс після розіграшу кутового міг зрівнювати рахунок, проте арбітр скасував гол через гру рукою.

Вже по перерві Ромі таки вдалося зрівняти – Ель-Шаараві успішно зіграв на добиванні. Проте суперник знову засмутив підопічних Моурінью. Діа ефектним ударом пʼятою завершив атаку своєї команди. Господарі продовжили робити спроби врятувати хоча б нічию й одна з них завершилася голом. Матіч вийшов на заміну та потужним пострілом з рикошетом від газону влучив під праву стійку.

Отже, Рома залишилася 7-ю з 60 очками. Від зони єврокубків команду відділяє один пункт. Натомість Салернітана опинилася на 15 сходинці (39 балів). До завершення чемпіонату залишилося 2 тури.