Світовий футбол 23 Травня, 22:32 4674
«Жирона» зіграла внічию та не змогла піднятися в зону єврокубків – Циганков заробив рятівний пенальті | 19-27
«Сельта» приймала «Жирону» в рамках 36-го туру Ла Ліги.

Ла Ліга, 36 тур

Сельта – Жирона – 1:1

Голи: Перес, 42 – Стуані, 59 (пен.)

Віктор Циганков розпочав гру з перших хвилин. Вже у дебюті зустрічі українець з флангу подав м'яч у штрафний, але простріл заблокували. В першому таймі було багато боротьби, підопічні Мітчела більше контролювали гру, однак відкрити рахунок все ж вдалося Сельті.

Під завісу тайму Циганков помилився, а Галан віддав на Переса, який пробив у дальній кут. По перерві каталонці отримали шанс на пробиття 11-метрового. Галан у карному майданчику збив Циганкова, до позначки підійшов Стуані, але переграв кіпера лише з другої спроби. Рефері дав нагоду перебити, адже в момент першого пробиття Нуньєс перетнув лінію штрафного.

Після пропущеного Ларсен змарнував стовідсотковий момент, партнери вивели його віч-на-віч з кіпером, але той не зміг переграти Гассанігу. Наприкінці матчу домінували господарі, але втілити ігрову перевагу у переможний м'яч вони не змогли.

Віктор Циганков провів на полі весь матч. Українець спочатку допоміг суперникам відзначитися, а потім заробив пенальті, який врятував нічию.

Таким чином Жирона не змогла піднятися в зону єврокубків та посідає 8-ме місце (49 очок), попереду Атлетік (50 пунктів). Сельта перебуває на 14-й сходинці (40 балів). До кінця поточного чемпіонату команди проведуть ще 2 тури.