Динамо Київ 24 Травня, 16:37 747
Камбеки Бущана і Шапаренка, диво-промахи Буяльського, магія Андрієвського, автогол кіпера - все це у відеоогляді матчу «Колос» - «Динамо» | 19-27 Фото: ФК Динамо
У 28-му турі VBET Ліги київське «Динамо» зустрілося з ковалівським «Колосом». Зустріч пройшла у Ковалівці на стадіоні «Колос».

У 28-му турі УПЛ Колос в Ковалівці приймав київське Динамо, яке в минулому турі розгромно перемогло сусіда по турнірній таблиці Олександрію (5:1).

Переможний настрой кияни привезли у Ковалівку, здобувши впевнену перемогу над суперником. На 9-ій хвилині Перріс змусив Волинця помилитись, і голкіпер ковалівців під пресингом забив у власні ворота. 0:1.

В середині другого тайму смачно з дальньої дистанції приклався Андрієвський, змусивши Волинця капітулювати. 0:2.

А крапку в матчі поставив Волошин, замкнувши простріл Шапаренка. 0:3.

Динамо набирає 56 очок і залишається на четвертій сходинці. Колос восьмий, маючи в активі 33 бали.