Динамо Київ 25 Травня, 08:03 717
ЧС-2023: Нігерія шокувала Італію, Сенегал набрав перше очко, зірка «Динамо» травмувався | 19-27
Самба Діалло не дограв матч другого туру ЧС-2023 (U-20) до кінця.

ЧС-2023 (U-20), 2-й тур

Італія – Нігерія – 0:2

• Голи: Лаваль, 61, Сандей, 90+5

Бразилія U-20 – Домінікана U-20 6:0

Сенегал – Ізраїль – 1:1

• Голи: Діоп, 80 – Ндіай, 58 (автогол)

Невдахи першого туру – Сенегал та Ізраїль – зустрічалися між собою після поразок від Японії та Колумбії відповідно.

Перший тайм голів не приніс, і кожен із тренерів зробив у перерві заміни: наставник збірної Сенегалу U-20 замінив «динамівця» Самба Діалло, а тренер ізраїльтян Офір Хаїм зняв з гри двох футболістів з чемпіонату Ізраїлю.

За весь перший тайм Діалло завдав по чужих воротах два удари: перший удар головою був неточний, з другим без проблем впорався воротар суперника. Наприкінці першого тайму Діалло зазнав ушкодження, і в грі сталася хвилинна пауза. Попри те, що після цього інциденту динамівець гру продовжив, можливо, його заміна в перерві пов'язана саме з цим.

Після двох турів Сенегал посідає останнє, четверте місце в групі, поступаючись Ізраїлю через меншу кількість забитих м’ячів. Обидві збірні-невдахи першого туру набрали по 1 очку. У завершальному турі групового раунду в ніч на 28 травня Сенегал зустрінеться з Колумбією.

Японія U-20 – Колумбія U-20 1:2