«Блохін показує мій «Золотий м'яч» замість свого»: Бєланов – про те, як став «співаком» і здивував Зеленського розміром

Динамо Київ 26 Травня, 09:01 554
«Блохін показує мій «Золотий м'яч» замість свого»: Бєланов – про те, як став «співаком» і здивував Зеленського розміром | 19-27
Легендарний форвард київського «Динамо» Ігор Бєланов розповів в інтерв’ю Josimar Football, кумедну історію про свій «Золотий м’яч» 1986 року.
«Чи виношу я з дому свій «Золотий м'яч»? Я беру його на юнацькі змагання. Показую дітям. Розповідаю їм про легенд київського Динамо. Деякі хлопці знають мене та інших, але є й такі, які ніколи про нас не чули.

Якось під час турніру я запитав хлопця, чи знає він, хто я. Він сказав, що вважає мене поп-співаком. Перед початком війни у нас з Блохіним була академія «Блохін-Бєланов». Колись наші заняття відвідувало понад 300 дітей.

До слова, про «Золотий м'яч» є кумедна історія зі мною та Блохіним. Його трофей менший за мій. Він виграв його у 1975 році, тому модель старша за ту, яку я отримав у 1986 році. Він завжди бере мою нагороду з собою на масові заходи. Він показує мій «Золотий м'яч» замість свого.

Колись ми їздили в Дніпро на зустріч декількох легендарних спортсменів. Кожен із них привіз свої трофеї, свої олімпійські медалі тощо. Президент Зеленський подивився на мій «Золотий м'яч» і сказав: «Вау, твій такий великий». Раніше він бачив «Золотий м'яч» Блохіна і очікував, що мій буде такий самий. Я йому сказав: «Не хвилюйтесь, я привіз з Одеси свою помпу. Заправимо газ у «М'яч» Блохіна». Всі почали сміятися.

Ми з Блохіним друзі, намагаємося триматися разом. Ми розуміємо цінність один одного. Я не можу сказати, що «Золотий м'яч», який я виграв, тільки мій. Він належить усім динамівцям, з якими я грав», – розповів Бєланов в інтерв'ю Josimar.

Нагадаємо, Блохін виступав за Динамо з 1969 по 1988 роки. Бєланов приєднався до київського клубу у 1985-му (з одеського Чорноморця) і провів у команді Лобановського чотири сезони.