Скандал в Італії: прокуратура звинуватила команду в здачі матчу

Світовий футбол 26 Травня, 13:13 330
Скандал в Італії: прокуратура звинуватила команду в здачі матчу  | 19-27
Федеральна прокуратура Італії відкрила розслідування стосовно переможного голу «Перуджі» в матчі останнього 38 туру регулярного чемпіонату Серії Б з «Беневенто» (3:2).

Півзахисник Перуджі Крістіан Куан забив переможний м'яч за рахунку 2:2 на 90+4-й хвилині, і ця перемога теоретично могла забезпечити його команді збереження прописки в Серії Б, якби Брешія програла в паралельній зустрічі Палермо. Однак Брешія зіграла внічию і залишила Перуджу в зоні вильоту.

Як інформує Gazzetta dello Sport, прокуратура вважає, що гравці Беневенто навмисно дозволили Куану забити переможний м'яч. Прокурори вже отримали всі необхідні відеозаписи для дослідження, найближчим часом відбудеться допит учасників матчу.

Що цікаво, до 90-ї хвилини матчу з Беневенто Перуджа вела в рахунку, але пропустила на 90+1-й хвилині. Тому їй довелося кидати всі сили в атаку і забивати на 90+4-й хвилині.