«Ти що, травиш?», - за ці слова на адресу арбітра капітан «Дніпра-1» отримав жовту карточку, що унеможливлює його участь в матчі з «Шахтарем»

Футбол України 27 Травня, 09:42 530
«Ти що, травиш?», - за ці слова на адресу арбітра капітан «Дніпра-1» отримав жовту карточку, що унеможливлює його участь в матчі з «Шахтарем» | 19-27
Для капітана «Дніпра-1» це стало четвертим попередженням у сезоні в УПЛ.

Після матчу 28-го туру УПЛ між «Дніпром-1» та «Ворсклою» UA-Футбол зробив аналіз суддівських рішень Ярослава Козика (арбітр ВАА – Євген Арановський). Щодо жовтої карточки Олександру Сватку, яка унеможливлює його участь в поєдинку 29-го туру проти «Шахтаря», йшлося:

«Жовту картку Сваток отримав за розмови. Це були саме розмови, а не апеляції – волю емоціям футболіст «Дніпра-1» не давав. Вочевидь, він скористався своїм статусом капітана, що дозволяє дискутувати, але не сперечатися з суддею. Дискусії справді були, без емоцій. Тому картка дивна, адже за такі розмови можна давати попередження чи не всім гравцям на полі.

Єдине, що може виправдати Козика – це суть сказаного Сватком. Якщо капітан «Дніпра-1» лихословив, то покарання для нього заслужене. Але що саме сказав Сваток – знає тільки він, суддя й ті футболісти, які були поруч».

Вдалося дізнатись суть сказаного Сватком арбітрові в полі Ярославу Козику. Те, що саме за цю фразу капітан «Дніпра-1» отримав попередження, підтвердили два незалежні одне від одного джерела.

В знак незгоди з рішенням арбітра щодо напрямку вкидання ауту Сваток сказав:

«Ти що, травиш?»

Відзначимо, що ця жовта карточка стала для Олександра Сватка четвертою у сезоні в УПЛ й тепер гравець пропустить матч 29-го туру проти «Шахтаря».

«Дніпро-1» та «Шахтар» зіграють у неділю, 28-го травня, о 15:00.