«Дніпро-1» не хотів їхати на матч із «Шахтарем»!

Футбол України 27 Травня, 09:49 1033
«Дніпро-1» не хотів їхати на матч із «Шахтарем»! | 19-27
«Дніпро-1» був дуже незадоволений скандальним суддівством у матчі з «Ворсклою».

За інформацією footballhub, керівники Дніпра-1 настільки булі обурені матчем із Ворсклою, що розглядали варіант у знак протесту взагалі не їхати грати з Шахтарем. Бо після такого поєдинку, були впевнені, що доля чемпіонстві вже визначена. Адже навіть у разі перемоги в матчі у Львові, надій на втрату очок Шахтарем в останньому матчі з Ворсклою немає. А доля поєдинку буде вирішена не в чесному протистоянні на полі, а в підкилимних домовленостях з «футбольними» людьми у різних інстанціях .

Утім, оскільки також триває боротьба за другу сходинку, яка дуже важлива в контексті участі в єврокубках, рішення не їхати на матч із гірниками не було ухвалено.

І тепер, одних із найвідоміших арбітрів України пожиттєво відсторонили від суддівства за кричущі помилки в матчі Дніпро-1 – Ворскла, які можуть коштувати дніпрянам чемпіонства.

Ігор Бурбас у своєму Telegram-каналі повідомив, що Суддівський комітет ініціював внутрішнє розслідування щодо цього поєдинку. Було ухвалено рішення пожиттєво відсторонити від суддівства Євгена Арановський, який був головним рефері VAR на цьому матчі.

За даними footballhub, ця інформація відповідає дійсності. Проте вона неповна. Дніпро-1 подав протест на рішення арбітра. І наполягає на тому, що відсторонити від суддівства мають не лише суддю VAR Арановського, а й головного арбітра зустрічі Ярослава Козика, який і ухвалював остаточні рішення у цьому поєдинку.

Таким чином в УАФ визнали суддівські помилки в матчі, який майже вирішив долю чемпіонства, оскільки за 2 тури до завершення Шахтар на 5 очок випереджає Дніпро-1, і шанси дніпрян на завоювання титулу виглядають мізерними.