Жіноча команда «Динамо» поступилася «Вересу» - 2:1

Динамо Київ 27 Травня, 15:11 301
Жіноча команда «Динамо» поступилася «Вересу» - 2:1 | 19-27 Фото: ФК Динамо Київ
​У суботу, 27 травня, жіноча команда київського «Динамо» провела матч заключного 22-го туру у Вищій лізі України сезону-2022/2023.

«Біло-сині» на стадіоні «Колос», смт. Млинів, зіграли з рівненським «Вересом». У першому колі чемпіонату динамівки вдома обіграли рівненську команду з рахунком 4:0.

Підопічні Володимира Пятенка динамічно розпочали гру, на першій хвилині зустрічі створивши перспективний момент, коли Катерина Кукса головою замкнула передачу з лівого флангу, але м’яч опинився у руках голкіперки «Вереса». Через короткий проміжок часу киянки ще раз перевірили захист суперниць на міцність - на цей раз Анастасія Сікорська та Ганна Мирончук створили небезпеку біля воріт рівнянок.

Тиск на «Верес» дали свої плоди вже на 14-й хвилині матчу - Вікторія Мироненко скористувалась точною передачей від Ганни Мирончук та відправила м’яч у дальній кут - 1:0. Націлені на ворота динамівки не захотіли зупинятися на одному забитому голі та продовжили атакувальні дії.

Проте, «Верес» зміг зачепитися за шанс зрівняти рахунок - Тетяна Тріль прямим ударом зі штрафного розстріляла ворота Ірини Славич, не залишивши шансів врятувати команду.

Дещо сповільнився темп гри під кінець першого тайму, тому команди пішли на перерву з нічийним результатом.

На другий тайм підопічні Володимира Пятенка вийшли заряджені на перемогу. Але, як і в першому таймі, динамівки пропустили гол після штрафного. Чудовий момент зрівняти рахунок мала Тетяна Долбіна, але голкіперка «Вереса» витягнула, на перший погляд, мертвий м’яч. Далі динамівки ще мали напівмоменти, проте, вони не принесли бажаних результатів.

У підсумку - мінімальна поразка 1:2 «Динамо» у заключному матчі сезону-2022/2023 Вищої ліги України з «Вересом».