Футбол України 27 Травня, 21:02 3792
Ярмоленко залишився без трофеїв – злий геній Реброва знову обіграв «Аль-Айн» у фіналі Кубка | 19-27
«Аль-Айн» та «Шарджа» зійшлись у поєдинку за трофей Кубка ліги ОАЕ.

У суботу, 27 травня, відбувся фінальний матч Кубка ліги ОАЕ між клубами «Аль-Айн» та «Аль-Шарджа». Гра завершилася поразкою підопічних українського фахівця Сергія Реброва з рахунком 1:2.

Рахунок у матчі було відкрито на 30-й хвилині. Тоді Куаме Аутонне Куадіо вивів «Аль-Айн» вперед. Проте вже через 13 хвилин «Аль-Шарджа» зрівняв рахунок, а на 10-й доданій до першого тайму вийшов уперед.

Український вінгер «Аль-Айна» Андрій Ярмоленко у цьому поєдинку не грав через травму.

«Аль-Айн» разом із Сергієм Ребровим програв усі 3 фінали у кубках: поразка у Суперкубку ОАЕ, невдача у Кубку ОАЕ і тепер фіаско у Кубку ліги. У всіх трьох матчах команду українського наставника обігравав Космін Олерою разом із «Аль-Шарджа».