Світовий футбол 28 Травня, 08:02 315
«Марсель» з Маліновським програв середняку Ліги 1 - оцінка українця за 35 хвилин проведених на полі | 19-27
«Марсель» приймав «Брест» в рамках 37 туру Ліги 1.

Ліга 1, 37 тур

Марсель – Брест – 1:2

• Голи: Мбемба, 75 – Маньєтті, 57, Камара, 81

Протягом першого тайму було більше боротьби, ніж небезпечних моментів. На 26-й хвилині Перейра отримав ідеальну передачу в штрафному і сильно пробив – голкіпер зреагував бездоганно, виконавши сейв. Марсель пробив лише 4 рази по воротах суперника, та відкрити рахунок у першій 45-хвилинці так і не вдалося.

По перерві Брест повів у рахунку. Маньєтті отримав пас поза межами карного майданчика та потужним ударом не залишив шансів для кіпера. На 58-й на полі з'явився Руслан Маліновський, який замінив Гендузі. Після пропущеного підопічні Тудора заграли жвавіше в атаці, гості впевнено відбивалися.

Зрештою, Марселю вдалося зрівняти, після подачі з кутового Мбемба головою точно пробив по воротах. Однак за кілька миттєвостей Камара знову вивів Брест вперед завдяки провалу оборони господарів. «Олімпійці» намагалися відігратися, проте реалізація підвела їх.

Таким чином, Марсель залишився на 3-й сходинці Ліги 1 (73 очки), а Ланс розгромив Аяччо, тож Маліновський і Ко зіграють у кваліфікації ЛЧ. Попереду Ланс (81 пункт) та ПСЖ (85 очок). Брест розташувався на 14 позиції (44 бали).

Статистичний портал SofaScore поставив хавбеку оцінку 6.6 – це середній показник у команді.

На рахунку Маліновського 26 дотиків, 10 з 18 виконаних передач (56%), 2 з 5 точних навісів, нуль ударів, 2 з 2 виграних дуелей, 1 відбір та 13 втрат.