Світовий футбол 28 Травня, 09:06 262
Роналду остаточно втратив шанси на чемпіонство з «Аль-Насром» – португалець без трофеїв вже 2 роки | 19-27
«Аль-Наср», за який виступає Кріштіану Роналду, не зміг здолати середняка у передостанньому турі чемпіонату Саудівської Аравії, тож попрощався з надіями на «золото».

Чемпіонат Саудівської Аравії, 29 тур

Аль-Еттіфак – Аль-Наср – 1:1

• Голи: Ніакате, 43 – Густаво, 56

Гості почали тиснути з перших миттєвостей і створили низку моментів поблизу воріт суперника, але забити до перерви не змогли. Ба більше, вони ще й пропустили перед походом у роздягальню.

У другому таймі команда Кріштіану Роналду продовжила тиснути і зуміла зрівняти рахунок. Проте вирвати дуже важливу перемогу навіть попри 30 ударів Аль-Насру не вдалось.

Нічия з середняком ставить хрест на шансах португальця виграти чемпіонство, адже Аль-Іттіхад за тур до кінця має перевагу у 5 очок і вже святкує дострокове завоювання золотих медалей.

Це погані новини для Роналду, який не виграє трофеї вже два роки. Востаннє він тріумфував у Кубку Італії весною 2021-го у футболці Ювентуса. З Манчестер Юнайтед володар 5 «Золотих м'ячів» нічого не виграв, а з Аль-Насром раніше вилетів з Суперкубка у півфіналі та з Кубка на тій же стадії.