«Чому там немає тих, хто взимку перейшов у клуби АПЛ?»: Громов відреагував на потрапляння до списку Мінмолодьспорту

Динамо Київ 28 Травня, 10:15 794
«Чому там немає тих, хто взимку перейшов у клуби АПЛ?»: Громов відреагував на потрапляння до списку Мінмолодьспорту  | 19-27
Український нападник кіпрського АЕКа Артем Громов прокоментував скандал щодо своєї персони.

«Якщо чесно, я дуже здивований. Одразу виникає питання, чому там є я і Кулач, але немає українських гравців, які взимку перейшли в клуби АПЛ? Це одразу наводить на думку про якусь вибірковість.

Було б цікаво почути коментар Мінмолодьспорту щодо цього. Якщо я щось порушив, то прошу вибачення, але закон має бути один для всіх.

Чи знав я, що маю повернутися в Україну по спецперепустці? Я розірвав контракт із СК Дніпро-1 в односторонньому порядку, у моїй угоді була така опція. У цей час ми перебували у словацькому Кошіце, де базувалась команда. Після осінньої частини чемпіонату у мене з'явилась пропозиція від АЕКа (Ларнака), я повідомив клуб про розірвання контракту і переїхав на Кіпр.

Я підписував в СК Дніпро-1 багато паперів, можливо, там був документ, згідно з яким я мав повернутися в Україну з командою. Але я в це не вникав, і клуб ні в чому не звинувачую. Футбол – це моя робота, і я не зробив нічого поганого. Як і вся наша країна, я підтримую ЗСУ і чекаю якнайшвидшої перемоги над окупантами», – сказав Громов у коментарі FanDay.

Нагадаємо, нещодавно Міністерство молоді та спорту України опублікувало список спортсменів, які виїхали за кордон за спеціальним дозволом, але не повернулися після завершення його дії. Туди потрапили Артем Громов та екс-форвард Динамо Владислав Кулач. Натомість у переліку не виявилось українських представників АПЛ, які перебрались на Туманний Альбіон взимку: Іллі Забарного (Борнмут) та Михайла Мудрика (Челсі).