В'ячеслав Заховайло: «Щоб вивести «Динамо» з «крутого піке», потрібні кардинальні зміни»

Динамо Київ 28 Травня, 10:41 858
В'ячеслав Заховайло: «Щоб вивести «Динамо» з «крутого піке», потрібні кардинальні зміни» | 19-27
Відомий менеджер і експерт В’ячеслав Заховайло підбив підсумки сезону, що завершується, для київського «Динамо».
Як на мене, то справи у «Динамо» дійсно погані, якщо дивитися на загальну картину сезону. Надія на підростаюче молоде покоління, але це буде коштувати команді великих репутаційних втрат, як у Європі, так і в УПЛ. Щоб вивести клуб із «крутого піке» потрібні кардинальні зміни. Що допоможе? Інвестиції, яких нема, адже в Україні триває війна, сюди складно запросити якісних гравців, великі вливання коштів від спонсорів.

Вболівальникам київського «Динамо» хочеться побажати терпіння – попереду складні часи. На сьогоднішній день у складі «Біло-синіх» ми бачимо цілу плеяду гравців, яким 30 і більше років: Буяльський, Гармаш, Сидорчук, Караваєв. Так, на їхньому досвіді ще можна їхати якийсь час, але це не вирішення якихось стратегічних завдань на перспективу.

Що стосується молодих гравців «Динамо» Київ, то коли на них не тисне результат і серйозна відповідальність, вони почувають себе дуже впевнено, що ми побачили в останніх матчах «Динамо», де були здобути переконливі перемоги. Все ж, як тільки ми помічаємо тиск відповідальності, то все йде шкереберть, дається в знаки брак досвіду та відсутність сконцентрованості. «Динамо» загалом йде на «анкерному ходу» цього сезону, якщо підсумувати.