Футбол України 28 Травня, 15:15 973
«Рух» U-19 не залишив шансів «Динамо», достроково ставши чемпіоном України – львів'яни зіграють у Юнацькій лізі УЄФА   | 19-27
Молодіжна команда «жовто-чорних» повторила минулорічне досягнення. Рух U-19 став чемпіоном України.

Чемпіонат України U-19, 29-й тур

Чорноморець U-19 – Рух U-19 – 0:2

• Голи: Непийпієв, 35, Кітела, 90+7 (п.)

Динамо U-19 – Верес U-19 – 4:0

• Голи: Духан, 32, Маткевич, 51, Горбач, 62, Філатов, 68

Шахтар U-19 – СК Дніпро-1 U-19 – 3:2

• Голи: Цуканов, 8, Башмарін, 45+3, Глущенко, 85 (п.) – Гаража, 45, Гаджиєв, 55

У передостанньому турі молодіжної першості могла вирішитись доля чемпіонства. Відстань між Рухом, який лідирував у турнірній таблиці, і Динамо становила 5 очок, тож у разі перемоги львів'ян вони достроково ставали чемпіонами.

Підопічні Дячука-Ставицького не схибили, і в Одесі здолали однолітків з Чорноморця. Перший гол забив Непийпієв, якому наприкінці першого тайму вдалось під тиском захисників проштовхнути м'яч повз голкіпера з району одинадцятиметрової позначки. А на сьомій доданій гості заробили право на пенальті і капітан команди – Кітела – приніс Руху чемпіонство.

У парелельному поєдинку Динамо каменя на камені не залишило від Вереса, забивши у ворота рівнян чотири сухих голи. Це, однак, не допомогло. Кияни, у підсумку, стали другими (останній тур вже не вплине на розклад у турнірній таблиці). Бронза молодіжної першості – у Шахтаря, який на останніх хвилинах завдяки пенальті дотис СК Дніпро-1.

Нагадаємо, рік тому Руху дозволили провести незіграні матчі чемпіонату U-19. Тоді команда Віталія Пономарьова фінішувала першою та представляла Україну в Юнацькій лізі УЄФА, де пройшла Інтер і вилетіла від Мілана.