«Як тебе не любити, Києве мій!» Гравці «Динамо» до дня Києва процитували на камеру рядки легендарної пісні

Динамо Київ 28 Травня, 19:24 222
 «Як тебе не любити, Києве мій!» Гравці «Динамо» до дня Києва процитували на камеру рядки легендарної пісні | 19-27
28 травня столиця України відзначає свій день.

День Києва - особливе свято для киян та всіх небайдужих до цього міста людей. Звісно, що футболісти «Динамо» не є виключенням.

У соціальних мережах київського «Динамо» опублікували крутий ролик, у якому динамівці, цитуючи рядки знаменитої пісні «Як тебе не любити, Києве мій!» привітали столицю з її днем:

Олександр Шовковський особисто привітав жителів столиці України із Днем Києва:

«Вітаю киян та гостей столиці з Днем Києва! Вітаю і тебе, Моє улюблене Місто, зі святом! В цьому місті познайомилися мої батьки І я пишаюся тим, що я народився, виріс і живу в цьому фантастичному місті! Ти дав мені можливість проявити себе і я тобі вдячний за це! Я пишаюся тим, що я киянин! Ти був, є і завжди будеш центром державності і свободи! Ти є прикладом стійкості і мужності…

Твоя краса в парках і скверах… Твоя чарівність в пагорбах і озерах… А твоя сила в людях, що живуть на твоїх вулицях… Жодна сила не в змозі скорити тебе бо ти виховав справжніх своїх синів і дочок, передавши їм свої найкращі мужні і мудрі якості! З Днем народження, мій Київ! Слава Україні! Слава Нації! Слава ЗСУ! Все буде Україна», — написав Олександр у Facebook.