Світовий футбол 28 Травня, 19:59 470
Яремчук потрапив на чемпіонський постер «Бенфіки», зігравши за португальців лише тайм | 19-27
«Бенфіка» не забула про українського нападника Романа Яремчука.

Бенфіка у 34 турі здобула перемогу над Санта-Кларою (3:0) і офіційно оформила 38 чемпіонський титул. Португальці не забули включити на чемпіонський постер нападника Романа Яремчука.

Зауважимо, що український форвард виходив на поле в кольорах «орлів» всього двічі. В поточному сезоні він зіграв 48 хвилин за Бенфіку, а потім відправився в Брюгге. За лісабонський клуб Роман Яремчук загалом відіграв 48 матчів у всіх турнірах, в яких забив дев'ять голів та оформив сім результативних передач.

Сезон в Бельгії для українця видався складним. Він забив лише два голи в 30 матчах за Брюгге.