Що буде з «Металістом» в разі вильоту з УПЛ? Директор слобожан поділився найближчими планами клубу

Футбол України 28 Травня, 20:06 350
Що буде з «Металістом» в разі вильоту з УПЛ? Директор слобожан поділився найближчими планами клубу | 19-27
«Металіст» напередодні матчу 29 туру УПЛ проти «Миная» відреагував на чутки стосовно припинення існування харківського клубу, якщо він не втримається в елітному дивізіоні.

Генеральний директор Металіста Валерій Грига прокоментував чутки про те, що харківський клуб може припинити своє існування в разі вильоту з УПЛ. Останнім часом активно ходили чутки про те, що харківський клуб має великі проблеми з фінансуванням, а в разі вильоту в Першу лігу може і зовсім припинити існування.

«Клуб розглядає всі можливі сценарії, перед спортивним департаментом буде поставлено завдання створити команду, яка не тільки повернеться в УПЛ, а й зможе там гідно виступати.
Не плутайте результати першої команди в одному конкретному сезоні і життєдіяльність такого бренду, як Металіст. Всі розмови про те, що наш клуб припинить існування – лише здогадки. Ми дивимося в майбутнє з оптимізмом», – сказав Грига.


Металіст провів 28 поєдинків, набрав 22 очки та посідає передостаннє, 15 місце в турнірній таблиці УП з відставанням від зони перехідних матчів у шість залікових пунктів за два тури до фінішу.

Календар Металіста в заключних турах сезону:

  • 29 травня - Металіст - Минай;
  • 4 червня - Металіст - Чорноморець.

Харків'янам необхідно вигравати обидва поєдинки, а також сподіватися на те, що Верес поступиться Динамо та Інгульцю.