Мілевський знову вступив у суперечку з пiдписниками в соцмережах: фото колишнього динамівця в патріотичному образі

Динамо Київ 28 Травня, 20:58 4010
Мілевський знову вступив у суперечку з пiдписниками в соцмережах: фото колишнього динамівця в патріотичному образі | 19-27
Колишній футболіст «Динамо» та збірної України Артем Мілевський у властивій йому манері поспілкувався зі своїми пiдписниками в одній із соціальних мереж.

Артем Мілевський опублікував у своєму інстаграмі фотографію на якій він знаходиться в кепці, де у вигляді тризубця захований напис: «Іди нах*й», який відсилає до відомої історії з російським військовим кораблем.

Під цим фото до Мілевського набігли в коментарі жителі росії та білорусі, які почали просити Артема «не влазити в політику» і акуратніше висловлюватися, оскільки «світ мінливий і скоро все зміниться». Артем відповів одним коментарем одразу всім представникам російського світу.

«Ви що, я додому не можу поїхати, сім'ю побачити, що ви все несете, усi лайно ви бл*я», – написав Мілевський в інстаграмі.

У відповідь на це екс-футболісту запропонували зкинути Лукашенка, який зараз править у нього на батьківщині у Білорусі.

«Зкидай лукаша нах*й», - adiqoz.

Один із пiдписникiв вирішив згадати скандальну історію, під час якої Мілевський випрошував суп у Дар'ї Астаф'євої, коли вона займалася волонтерством. «Супчик поїв?», – запитав один із пiдписникiв.

На що Артем відреагував досить гостро: «Так борщ їв. І що, со*ниу когось».