Луческу та «Динамо»: Циганик розповів, що потрібно зробити румуну, щоб залишитися в київському клубі ще на сезон

Динамо Київ 30 Травня, 20:38 457
Луческу та «Динамо»: Циганик розповів, що потрібно зробити румуну, щоб залишитися в київському клубі ще на сезон | 19-27
​Футбольний коментатор Ігор Циганик назвав причину провального сезону для Динамо в УПЛ та в єврокубках під керівництвом головного тренера Мірчі Луческу.

Динамо цього сезону не змогло вийти у весняну частину єврокубків і фінішує за межами топ-3 в УПЛ. На думку Ігоря Циганика, причина криється у Мірчі Луческу, який очолює команду з травня 2020 року.

«Динамо могло досягти більшого в цьому чемпіонаті. Мені здається, у певний момент була втома між командою та Луческу. Як тільки він пішов на лікарняний, у команди трапилася гарна серія, не рахуючи матчу з Чорноморцем».

Коментатор припускає, що для досягнення позитивних результатів у наступному сезоні румунському фахівцю потрібно змінити себе та свої підходи, оскільки без цього команда залишиться на тому ж рівні.

«Наскільки я розумію, зараз Луческу вже рветься у бій. У мене тільки питання: чи має Луческу сили, щоб знову пройти сезон, і не було повтору цієї втоми? Самому Луческу треба змінитись, якщо він хоче залишитися ще на рік. Йому треба зрозуміти, що його методи не завжди працюють. Якщо він це зрозуміє, то команда у Динамо наступного сезону буде серйозною», – сказав Циганик в ефірі авторської програми на ютубі.

Контракт Луческу із Динамо закінчується влітку 2024 року.

Після виходу Луческу на лікарняний, Динамо під керівництвом Олександра Шовковського здобуло п'ять перемог і один раз програло.

За тур до кінця чемпіонату біло-сині закріпилися на четвертому місці у турнірній таблиці, що дає їм путівку до кваліфікації Ліги конференцій наступного сезону.