​Федецький: «Тимощук – ватник? А що, не видно по ньому? Він – д***йб та дурень»

Футбол України 31 Травня, 18:46 196
​Федецький: «Тимощук – ватник? А що, не видно по ньому? Він – д***йб та дурень» | 19-27
Екс-гравець збірної України Артем Федецький в інтерв'ю каналу «Брутальний футбол» різко висловив свою думку про екс-капітана національної команди Анатолія Тимощука, який працює у тренерському штабі російського «Зеніту».

«Тимощук - ватник? А що, не видно по ньому? Так, він любить бабки. Він продав свою країну. Він - д######б і дурень, через дефіс. Д#######о- дурень чи дурень-д######б. Яка різниця? Тут, у Дніпро, прилітає ракета, у Кременчук в торговий центр, Ірпінь... Як він може цього не бачити?.. Його батько живе в Луцьку... Якщо він з ним не розмовляє, значить, він д#####б. Ну що про нього говорити? Я сам за нього тягнув мазу, казав, що Толік нормальний. До 24 лютого.

Потім я написав йому повідомлення. Він прочитав і нічого не відповів. Чи намагався набрати? А що мені казати? У дитинстві Анатолій був старшим братом, другом. Я з нього брав приклад із віддачі, як професіонал, як людина. Тим більше ми обидва з Луцька, жили через вулицю. І тут суцільне розчарування.

Чесно, мені було… Б###ь, я просто був у шоці. Реально. Він просто мовчить. І що зараз, ми чекаємо на диво, що Тимощук скаже: «б###ь, я не міг нічого зробити, а зараз я скажу, що Росія – п######и і окупанти?» А з####и вже, все. Він показав, що він є. Нехай іде н###й. У нього була купа можливостей поїхати, повір мені. Він продав Україну, продав свою совість та обрав російські рублі.

У нього є бізнес, там у нього друга сім'я. Він має корочки, якусь х###ю, і він від того тягнеться, типу його повинні носити на руках. Людина продала свою совість, Україну, свою сім'ю, батьків. Батько, коли Тимощук грав у «Баварії», ходив у його екіпіруванні. Зрозуміло, що то була гордість. А тепер я його не бачив понад рік. Мабуть, соромно за сина. Але це його син, він повинен сприймати його таким, яким він є. Але його син – падло, яке ніяк не реагує.

Чи повинен він реагувати? Я вважаю, що якщо ти показуєш із себе такого патріота, перев'язуєш волосся жовто-блакитною стрічкою, всюди жовто-блакитний прапор, що ти патріот і славиш Україну, то ти, я вважаю… На тебе рівняється багато людей, багато дітей. І тому маєш реагувати, зобов'язаний реагувати одразу. І тому його мовчання. Ярмола його послав н###й, ти це чув.

До війни ми підтримували зв'язок: спілкувалися, переписувалися, зідзвонювалися. Може, він бздун і боїться щось сказати», - сказав Федецький.