Голкіпер «Динамо» закликає до бойкоту росіян у спорті: динамівець обурений бездіяльністю деяких федерацій

Динамо Київ 31 Травня, 19:42 354
Голкіпер «Динамо» закликає до бойкоту росіян у спорті: динамівець обурений бездіяльністю деяких федерацій | 19-27
​Воротар національної збірної України та київського Динамо Денис Бойко Бойко став амбасадором проекту «Спортивний фронт». Футболіст закликає міжнародне товариство не припиняти банити росіян на всіх спортивних змаганнях.

Гравець київського Динамо Денис Бойко оприлюднив максимально патріотичне відео в якому закликав і надалі тиснути на vb;yfhjlye спортивну спільноту, аби більше не бачити у великому спорті представників країн-терористів – росії та Білорусі, – інформує Ютуб-канал телеканалу 1+1.

«Уже рік триває повномасштабна війна. Україна бореться на передовій, на міжнародній арені та на спортивному фронті. Футболісти виходять на поле, тримаючи за руки дітей-сиріт, які втратили батьків у найгарячіших точках. У той самий час російські та білоруські спортсмени продовжують здобувати нагороди, пропагуючи вбивства мирних українців», – сказав Денис Бойко.

Одне з головних завдань ініціативи наразі – недопуск російських та білоруських спортсменів до Олімпійських ігор 2024 року.

Нещодавно до Міжнародного олімпійського комітету та його президента Томаса Баха звернулись українські спортсмени-олімпійці Олег Верняєв, Ганна Різатдінова, Станіслав Горуна, Георгій Зантарая, Жан Беленюк, Ольга Харлан, Марина Бех-Романчук, Владислав Гераскевич.