Динамо Київ 3 Червня, 19:36 378
«Динамо» U-19 мінімально поступилось «Металісту 1925» в останньому турі чемпіонату України U-19  | 19-27
У рамках 30-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд київське «Динaмо U-19» зустрічалося з харківським «Металістом 1925 U-19». Незважаючи на виїзний статус для нашої команди, поєдинок відбувся на заміській клубній динамівській базі у Віті-Литовській в останньому

Чемпіонат U-19. 30-й тур

«МЕТАЛІСТ 1925 U-19» — «ДИНAМО U-19» — 1:0 (0:0)
Гол
: Топоров (82)

«Металіст 1925»: Потімков, Козловський (Мезенцев, 85), Хохлов, Демиденко, Потапенко, Оробець, Касаєв, Сологуб (Кондратюк, 85), Обінайя (Панченко, 89), Ігор (Топоров, 67), Плічко (Ніжник, 46).

«Динамо»: Ігнатенко, Гусєв, Філатов, Єременко, Бенедюк, Саленко (Котуха, 60), Бойченюк (Янчишин, 71), Василець (Грохольський, 37; Зоренко, 60), Кремчанін (Слесар, 60), Маткевич, Горбач.

Чемпіонська інтрига в чемпіонаті U-19 завершилася достроково, і на жаль не на користь «Динамо» («золото» юнацької першості дісталося львівському «Руху»), тож на поєдинок із «Металістом 1925» підопічні Ігоря Костюка виходили без турнірних завдань. Але тренерський штаб «біло-синіх» не став вдаватися до ротації, випустивши на гру практично всіх гравців, що мали регулярну ігрову практику протягом сезону.

Гра розпочалася з обміну моментами — Обінайя головою пробив із близької відстані в руки Ігнатенку, а Горбачу забракло влучності після удару в кут воріт. На 15-й хвилині нагода відкрити рахунок була у Васильця, але удар Максима з меж штрафного майданчика прийняла на себе поперечина.

У подібному ключі матч проходив і надалі. Ініціативою володіли динамівці, намагаючись створювати моменти переважно після ударів з дальньої дистанції, а суперник намагався відповідати за рахунок швидких контратак. Утім до перерви забити жодній із команд так і не вдалося.

Із початком другого тайму динамівці знову намагалися, щоправда безуспішно, пристрілятися здалеку, а от харків’яни були близькими до того, аби відкривати рахунок. Після розіграшу кутового та удару по воротах «Динамо» м’яч пролетів поруч зі стійкою, ще в одному епізоді зовсім трохи забракло влучності потужному удару Касаєса, із аналогічним успіхом намагався знайти можливість відзначитися й Плічко.

Продовжували активно йти вперед гравці «Металіста 1925» й надалі. Зокрема, після обвідного удару Касаєса з меж штрафного майданчика Ігнатенко здійснив ефектний сейв, парирувавши м’яч, а от на 82-й хвилині наш голкіпер нічого не міг вдіяти, коли Топоров із лінії воротарського майданчика замкнув простріл Нижника з правого флангу — 1:0.

До завершення поєдинку залишалося трохи більше десяти хвилин, і «біло-сині» мали можливість зрівняти рахунок, але Зоренко пробив із перспективної позиції головою в руки воротарю. Тож до фінального свистка рахунок більше не змінювався, і юнацька команда «Динамо» завершує сезон-2022/2023 мінімальною поразкою.