Олександр Кучер: «Для нас це велика подія»

Футбол України 4 Червня, 19:50 243
Олександр Кучер: «Для нас це велика подія» | 19-27
​Головний тренер СК «Дніпро-1» Олександр Кучер прокоментував перемогу над «Кривбасом» (1:0) у матчі заключного туру УПЛ 2022/23.

– Останній матч сезону, ви здобули перемогу. В загальному досягли того результату, якого хотіли?

– Саме головне – що ми весь рік прагнули перемагати, грати, добиватися результату. Те, що ми робили впродовж року, це давало інтригу чемпіонату. Це головне. Нас почали поважати. Видно по тому, як готуються до наших матчів. Хлопці грою зробили так, що їх бояться.

Сьогодні нам потрібна була лише перемога, яку ми й здобули. Це історична подія для клубу, для хлопців, їхніх сімей, для людей, які вболівали за «Дніпро-1». Хочу всім подякувати за все. Це ми зробили усі разом.

– Якби на початку сезону вам сказали, що закінчите чемпіонат там, де ви є зараз. Було б добре для вас?
– Якби ми були першими – було б краще. Але якщо покласти руку на серце – то це теж велика подія. Не буду лукавити. Для нас це велика подія. Для всіх разом. Всім, хто допомагав, хочу подякувати, привітати їх, для нас це було дуже важлива перемога, - сказав Кучер.

За підсумками сезону дніпряни здобули срібні медалі української першості та вперше у своїй історії вийшли у Лігу чемпіонів. Таким чином, команда Кучера буде стартувати в другому кваліфікаційному раунді головного єврокубка.