«Жирона» програла «Осасуні» у битві за єврокубки – Циганков намалював гол

Світовий футбол 4 Червня, 22:06 1245
«Жирона» програла «Осасуні» у битві за єврокубки – Циганков намалював гол | 19-27
Перед фінішною прямою в Прімері розпалилась шалена боротьба за 7 сходинку між Осасуною, Жироною, Атлетіком з Більбао, Райо Вальєкано та Севільєю.

У завершальному турі команді Віктора Циганкова випала нагода поборотись за путівку в єврокубки з головним претендентом – памплонцями.

Українець традиційно вийшов на поле у стартовому складі. Гості взялися за контроль м'яча (60%), однак поступались за гостротою моментів. Циганков феєрив на чужій половині. Перевів м'яч на лівий фланг, Рікельме обробив на лінії штрафного та пробив – кіпер врятував господарів.

Осасуна змарнувала стовідсоткову нагоду. Анте Будімір пробивав головою під поперечку з меж воротарського майданчика. Постріл вийшов не надто сильним – Гассаніга потягнув. Віктор міг карати суперників за щедрі подарунки перед свистком на перерву. Прослизнув у штрафний та пробивав у ближній кут, однак і тут Айтор Фернандес зіграв надійно.

В другому таймі Будімір оформив дубль за три хвилини. З недбалістю Жирони в обороні фани вже змирились, а от реноме команди-володарки однієї з найкращих атак в Прімері опинилось під загрозою. Каталонці не могли намацати прогалин в захисті Осасуни.

Оговтались ближче до завіси гри. Циганков передачею знайшов в районі 11-метрової позначки Жезуса, а той головою скоротив відставання. Для українця цей асист став 6-м у футболці іспанського клубу. Жиронці організували ще кілька кволих штурмів, однак так і не змогли бодай врятувати нічию – 1:2.

Отже, Жирона втратила шанс пробитись у єврокубки. Осасуна вперше у своїй історії зіграє в Лізі конференцій.