Луческу цікавий «Аль-Насру», в якому грає Роналду: відома відповідь наставника «Динамо»

Динамо Київ 7 Червня, 15:36 1021
Луческу цікавий «Аль-Насру», в якому грає Роналду: відома відповідь наставника «Динамо» | 19-27
Головний тренер київського Динамо Мірча Луческу мав пропозицію очолити Аль-Наср, в якому грає Кріштіану Роналду. Також у румунського фахівця є варіант з продовженням кар'єри на батьківщині.

Наприкінці минулого тижня головний тренер Динамо також отримав пропозицію очолити Аль-Наср, за який виступає легендарний Кріштіану Роналду. Проте, Луческу довелося відмовитися.

    Серед причин, чому Містер не прийняв пропозицію називаються кліматичні умови Саудівської Аравії та віддаленість від дому, повідомляє DigiSport.

    Також ЧФР Клуж зацікавився Мірчею Луческу. У списку кандидатів на посаду головного тренера клубу крім Луческу був присутній і його син Разван. Румунська команда налаштована на перебудову після того, як вперше з 2018 року не стала чемпіоном країни.

    Президент Клужу Йоан Варга має намір запросити в команду Мірчу Луческу, з яким він зустрінеться задля переговорів уже цього тижня. Син Містера, скоріше за все, продовжить працювати у грецькому ПАОКу.

    Варга впевнений, що зможе переконати Луческу очолити його команду. У разі невдачі в переговорах Клуж зверне увагу на когось з іноземних тренерів, повідомляє ProSport.