Улюблений журналіст Роналду вимагає ще більше допомоги для України: «Вона повинна виграти цю війну не на умовах путіна»

Інші новини 7 Червня, 21:45 184
Улюблений журналіст Роналду вимагає ще більше допомоги для України: «Вона повинна виграти цю війну не на умовах путіна» | 19-27
Журналіст Пірс Морган, якого ми знаємо за скандальним інтерв'ю Кріштіану Роналду, після підриву Каховської ГЕС розпочав ефір своєї програми з промови про Україну.

«Щось надзвичайне відбувається зараз в Україні – сусід зі своєю армією розміром у половину країни мав виконати плани кремля за три дні. Як казав кожен експерт, що Україна зникне з карти. росіяни бомбили сховища для біженців, пологові будинки, житлові корпуси та місто за містом. російський прапор ставав символом геноцидного завоювання. Вони перетворили Україну на справжнє пекло.

Але все змінилося. Українці билися з росіянами, зустрічаючи танки. Воєнна машина путіна почала розпадатися. Ми чуємо про український контрнаступ. Україна тепер готова завдавати удару у відповідь. Експерти кажуть, що це не скінчиться без компромісу про території країни, але чому вони повинні робити? Як би ми відреагували, якби росія робила це тут, у нашій країні? Ми забули? Потрібно засвоювати уроки з історії. Україна повинна виграти цю війну. Виграти для свободи та демократії, а ми повинні допомогти їй зробити це на її умовах. А не на умовах путіна.

Сьогодні ми отримали зайвий доказ чому. Вибух зруйнував велику дамбу на півдні України. Це спричинило біблійний потоп, який забере ще більше життів і загрожує атомній станції. Це виглядає, як черговий божевільний вчинок країни-терориста, яка стає дедалі відчайдушнішою і небезпечнішою під страхом українського контрнаступу. Єдиний спосіб зупинити подібні вчинки – виграти війну. Для нас, для США, для інших союзників це означатиме, що ми підтримуємо та допомагаємо Зеленському та Україні завершити справу», – сказав Пірс Морган.