Віктор Вацко: «Назар Волошин працює, саме шукаючи гол»

Динамо Київ 8 Червня, 22:41 499
Віктор Вацко: «Назар Волошин працює, саме шукаючи гол» | 19-27
Коментатор Віктор Вацко в ефірі Youtube-каналу «Вацко on air» розповів про переваги та проблеми півзахисника київського «Динамо» Назара Волошина.
Назар Волошин, повернувшись у другому колі із оренди у «Кривбасі» до київського «Динамо», не показував футбол феноменальний, яскравий, неперевершений — і в принципі не став основним гравцем «Динамо». Я вважаю, що гравець групи атаки — це результативність, маю право на таку думку. В «Кривбасі» у першому колі Волошин забив чотири м’ячі. У «Динамо» конкуренція значно вища і відповідальність значно вища, але наприкінці сезону Назар розправив плечі і знову всім нагадав, що він є у футболі — хороша швидкість, потужний удар правою, непоганий дріблінг.

Знаєте, що найбільше мені подобається у Волошині? Те, що він заточений на гол, він шукає ворота суперника, він позиційно часто працює, саме шукаючи гол. «Вересу» і «Колосу» він забивав як центрфорвард, замикаючи прострільні передачі партнерів. І в підсумку у нього сім забитих м’ячів за сезон. В 19 років. В дебютному сезоні. В дорослому футболі, — сказав Вацко.