Збірна України 10 Червня, 20:41 432
Збірна України стала тріумфатором чемпіонату Європи серед футболістів із наслідками ДЦП, розгромивши Англію | 19-27
​Україна перемогла Англію та стала переможцем чемпіонату Європи серед футболістів із наслідками ДЦП.

Чемпіонат Європи серед футболістів із наслідками ДЦП, фінал

Англія – Україна – 0:3

Україна вийшла до фіналу чемпіонату Європи серед футболістів з наслідками ДЦП, де зустрілась із Англією. На шляху до фінальної гри «синьо-жовті» здолали Німеччину, Шотландію та Ірландію (груповий етап), а в півфіналі перемогли Іспанію. Англія ж у півфіналі перемогла Ірландію.

Україна повела в рахунку на 12 хвилині, а на 26-ій «синьо-жовтим» вдалось подвоїти перевагу. Після перерви (тайм триває 30 хвилин) українці зробили рахунок розгромним, закривши питання щодо переможця гри та, відповідно, володаря трофея.