Збірна України 11 Червня, 22:26 389
​11 років тому. В цей день Шевченко оформив переможний дубль у стартовому матчі Євро-2012 | 19-27
11-го червня, рівно 11 років тому збірна України в рамках 1-го туру групового етапу Євро-2012 переграла національну команду Швеції.

Перемогу нашій команді приніс дубль Андрія Шевченка. Рахунок у тій зустрічі на 52-й хвилині відкрив форвард шведів Златан Ібрагімовіч.

Але вже через 3 хвилини Шева ударом головою встановив паритет на табло. А на 61-й хвилині Андрій Миколайович вивів команду Олега Блохіна вперед - український форвард також вразив ворота суперників головою.

Це були останні голи Андрія Шевченка у футболці головної команди країни, та і загалом у професійній кар'єрі.