Збірна України 12 Червня, 21:41 387
Як дубля Циганкова не вистачило для тріумфального дебюту Реброва – відеоогляд матчу Україна - Німеччина | 19-27
Німеччина розписала нічию з Україною в історичному товариському матчі.

Німеччина вирішила відразу принести радість вболівальникам, які прийшли на тисячний матч збірної. Господарі забили швидкий гол. Кімміх акуратною передачею знайшов Вольфа, той проскочив захисників і пробив, а м'яч рикошетом від Фюлькруга залетів у сітку.

Україна дуже оперативно відігралася. Вдалося скористатися обрізкою суперників і реалізувати перший шанс. Забарний закинув з глибини, Тимчик дав у розріз на Циганкова, а Віктор точно пробив у дальній кут. Польові арбітри зафіксували офсайд, але VAR виправив помилку та зарахував гол.

Не минуло й 5 хвилин, як Україна вийшла вперед! Ярмоленко та Тимчик запресингували опонентів на правому фланзі, після чого організували різку атаку. Тимчик прострілив у штрафний майданчик, а Циганков хитро пропустив м'яч поміж ніг на Мудрика. У Михайла не вдався удар, однак м'яч від Рюдігера залетів у ворота.

У другому таймі Україна продовжила карати Бундестім за помилки. Гінтер погано обробив м'яч у власному штрафному та зробив подарунок Довбику. Артем покотив на порожні ворота Циганкову.

Наприкінці зустрічі Німеччина вирвала нічию. Хаверц прийняв дальній пас Рюдігера, перекинув Матвієнка та наступним дотиком загнав м'яч у ворота. А в компенсований час Хаверц ще раз обіграв Матвієнка та зіткнувся з Соболем. Арбітр вказав на 11 метрів, а Кімміх точним ударом переграв Трубіна.